Saturday 18th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

11. ARHAVİ GRASSROOTS HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNDE 8. ETAPDA TAMAMLANDI..

Rekare 25 Mayıs 2023 Spor 11. ARHAVİ GRASSROOTS HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNDE 8. ETAPDA TAMAMLANDI.. için yorumlar kapalı

Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 8. etabı Arhavi Belediyesi ve Muammer Çiçekoğlu Vakfı sponsorluğunda, Arhavi Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün organizasyonunda Arhavi Şehir Stadı’nda gerçekleştirildi.

11. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 8. Etabı, 2015-2016 doğumlu ilkokul 1. Sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirildi. Herkes için futbol şenliğine, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, ilçe protokolü, kamu kurumlarının daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Grassroot Lideri Fikret Kadıoğlu’nun koordinatörlüğü ve Beden Eğitimi Öğretmeni Sabri Jurnal’ın katkıları ile yapılan şenlikte ilk olarak öğrencilere katılım belgeleri Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ve protokol tarafından takdim edildi. Ardından başlama vuruşu ile birlikte çocuklar özgürce futbol oynamanın tadını çıkararak yeteneklerini sergilediler.

Grassroots Lideri ve emekli Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Kadıoğlu yaptığı açıklamada; Amacımız; çocuklarımızı öncelikle mutlu etmek, eğlendirmek, daha sonra onların baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarına ve kendi yeteneklerini sergilemelerine yardımcı olmaktır. Değerli öğretmen arkadaşlarım ve sayın veliler, çocuklarınız maç yaparken onların özgürce futbol oynamalarına fırsat vermeniz. Yenseler de yenilseler de onları takdir edip eğlenmelerine yardımcı olmanızı ve bireysel yeteneklerini göstermelerine fırsat vermenizi bekliyor şimdiden teşekkür ediyoruz. dedi.


Paylas

About The Author

Comments are closed.