Thursday 13th May 2021,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ ÇARMIKLI SİNEMA SALONU

SİNEMAMIZ COVİT 19 SALGIN HASTALIĞI NEDENİ İLE HİZMET VEREMEMEKTEDİR

 ARHAVİ ÇARMIKLI SİNEMASI
Telefon: 0 466  312 41 05
—————————————————————————————————-
Seanslar :      13.30     16.30   19.30

Özet ve Detaylar

Tenet, dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için savaşan bir kahramanın hikayesini konu ediyor. Gerçek zamanın ötesinde bir yerde uluslararası bir casusluk görevini yerine getirmeye çalışan kahraman, dünyayı kurtarabilmek için savaşmak zorunda kalır. Üçüncü Dünya Savaşı’ndan daha büyük bir tehlikeyi durdurmaya çalışan kahraman, casusun alacakaranlık dünyasında zorlu bir yolculuğa çıkar.
—————————————————————————————————-
Seanslar: 13.00   15.00   17.00   19.00

Özet ve Detaylar

Rengarenk saçlı trolllerin hikayesini ele alan animasyon türündeki filmin yönetmeni Mike Mitchell. Filmin açıklanan başrolünde son dönemin yükselen yıldızlarından Anna Kendrick ve ünlü şarkıcı ve oyuncu Justin Timberlake yer alıyor. Senaryo ise Jonathan Aibel, Glenn Berger ve Erica Rivinoja’ya ait.
Poppy, güçlerini daima umutsuz olan Branch ile birleştirir ve kendisini bildiği tek dünyadan çok uzaklara taşıyan destansı bir maceraya atılır. Arkadaşlarını, kötü Bergen’in pençelerinden ve onların lideri Kral Gristle’ın elinden kurtarmak için cesaret isteyen bu zorlu görevi tamamlamak zorundadır. Poppy’nin bu destansı macerası gücünü test edecek ve gerçek renklerini açığa çıkaracaktır.
——————————————————————————————-