Saturday 18th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

11. ARHAVİ GRASSROOTS HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNİN 6. ETABI GERÇEKLEŞTİRİLDİ..

Rekare 04 Mayıs 2023 Spor 11. ARHAVİ GRASSROOTS HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNİN 6. ETABI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.. için yorumlar kapalı

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesinin sponsorluğunu yaptığı 11. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 6. etabı Arhavi Şehir Stadı’nda gerçekleştirildi.

11. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 6. Etabı, 2013-2014 doğumlu ilkokul 3. sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirildi. Herkes için futbol şenliğine, İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldılar.

Şenliğin yapılmasında ve devam edilmesine katkıda bulunan Arhavi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür edildi. Akabinde şenliğe katılan tüm öğrencilere katılım belgeleri takdim edildi. Şenlikte başlama vuruşu ile birlikte çocuklar doyasıya eğlendiler.

Grassroots lideri ve emekli beden eğitimi öğretmeni Fikret Kadıoğlu; yapılan şenlikte amaçlarının çocuklarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırmak , çocuklarımızın hiçbir baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarını olanak sağlamak ve kendi yeteneklerini sergilemelerinde yardımcı olmaktır” diyerek gördü ilgi ve katılımın kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.


Paylas

About The Author

Comments are closed.