Wednesday 24th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

12. ARHAVİ GRASSROOTS ŞENLİĞİ 5. ETABI YAPILDI..

Rekare 13 Şubat 2024 Spor 12. ARHAVİ GRASSROOTS ŞENLİĞİ 5. ETABI YAPILDI.. için yorumlar kapalı

Arhavi İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,  Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte organize edilen, Arhavi Belediye’sinin sponsorluğunu yaptığı, 12.Arhavi GRASSROOTS herkes için futbol şenliğinin 5. Etabı olan, 2011–2010-2009 doğumlu Yıldız erkekler futbol şenliğine ilçe şehir stadında gerçekleşti.

Saygı duruşu ve ardından İstiklâl Marşımızın okunması ile başlayan etkinlikte Grassroots lideri ve emekli beden eğitimi öğretmeni Fikret Kadıoğlu bir konuşma yaptı.

Kadıoğlu konuşmasında;

Futbol şenliğimizde ki amacımız; çocuklarımızı öncelikle mutlu etmek, eğlendirmek, daha sonra onların baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarına ve kendi yeteneklerini sergilemelerine yardımcı olmaktır. Değerli öğretmen arkadaşlarım ve sayın veliler, çocuklarınız maç yaparken onların özgürce futbol oynamalarına fırsat vermenizi. Yenseler de yenilseler de onları takdir edip eğlenmelerine yardımcı olmanızı ve bireysel yeteneklerini göstermelerine fırsat vermenizi bekliyor şimdiden teşekkür ediyoruz. “ dedi.

İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara, İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Temur, şübe müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin izlediği etkinlik katılım belgelerinin verilmesinin  ardından başladı.

Grassroots lideri Kadıoğlu, organizasyona emeği olan herkese teşekkür etti.

Paylas

About The Author

Comments are closed.