Friday 24th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ BELEDİYESİNDE DEVİR TESLİM…

Rekare 05 Nisan 2024 Haberler ARHAVİ BELEDİYESİNDE DEVİR TESLİM… için yorumlar kapalı

Yerel seçimlerde Arhavi Belediye Başkanı seçilen Turgay Ataselim, mazbatasını aldıktan sonra mehter takımı eşliğinde büyük bir kalabalıkla birlikte belediye binasına doğru yürüyerek, Arhavi Belediyesi Eski Başkanı Vasfi Kurdoğlu’dan görevi devraldı.
Mazbatasını almak üzere Arhavi Adliyesi’ne giden Ataselim’i partililer yalnız bırakmadı. Ataselim, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamasında, “Mazbatamızı aldık. Üzerinde belediye başkanı olarak Turgay Ataselim yazıyor ancak bu başarı sadece benim değil hepimizin başarısıdır.” dedi.
Seçim Koordinasyon Merkezi’nden mehter takımı eşliğinde büyük bir kalabalığın katılımıyla belediye binasına doğru yürüyüş yapıldı.  

Başkanlık makamında yapılan devir teslim töreninde Ataselim’i tebrik ederek görevinde başarılar dileyen Kurdoğlu, “Çalışmalarında sonsuz başarılar dilerim. Her konuda destek vereceğimi söylemek istiyorum. Arhavi için güzel şeyler yapacağına inanıyorum. Çıktığı yolda Allah kolaylık versin diliyorum. Başarılar diliyorum.”şeklinde konuştu.
Belediyenin mührünü ve arabanın anahtarını takdim eden Kurdoğlu, güzel şeylere imza atması dileğiyle Ataselim’in adına kalem yaptırdıklarını ifade ederek hediyesini verdi.

Mührü teslim alan ve belediye başkanı olarak resmen görevine başlayan Ataselim, Kurdoğlu’na bugüne yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti.
Ataselim, yaptığı ilk açıklamada şunları söyledi:
“Gözünüz arkada kalmasın Arhavi’mizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Sizlerden de tecrübeli bir başkan olarak her zaman destek isteyeceğiz. Siyasi görüşü ne olursa olsun bütün Arhavililere teşekkür ederim. Şimdi çalışma zamanı diyorum. Arhavi’miz için ne yapabiliriz, hangi hizmetleri üretebiliriz, nasıl daha fazla faydalı olabiliriz yolundaki çalışmalarımıza da başlayacağız. Allah bizleri mahcup etmesin, güzel hizmetlerde yolumuzu açsın.” 


Paylas

About The Author

Comments are closed.