Wednesday 19th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

BAŞKAN ÇORBACIOĞLU, “SPONSOR DESTEĞİ HEDEFİMİZİ YÜKSELTİR”

Rekare 21 Eylül 2023 Spor BAŞKAN ÇORBACIOĞLU, “SPONSOR DESTEĞİ HEDEFİMİZİ YÜKSELTİR” için yorumlar kapalı

Bu yıl Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Arhavi Gençlik Spor yaptığı antrenmanlarla Lig’e iddialı hazırlanıyor.

Başkan Murat Çorbacıoğlu beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte İş insanlarını makamında ziyaret ederek takım hakkında bilgilendirmelerde bulunmaya devam ediyor.

Arhavi TSO Başkanı ve İş insanı Atıf Kesim’i ziyaret eden Başkan Murat Çorbacıoğlu, Atıf Kesim’e takım, transferler ve lig ile ihtiyaçlar ve hedefler konusunda bilgiler verdi. Atıf Kesim ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Nazik ziyaretiniz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Her zaman İlçemizde sporun her alanına destek vermeye çalışıyoruz. Takımımıza elbette sahip çıkıp elimizden gelen desteği vererek, katkı sağlayacağız. Yeni sezonda başarılar dilerim” dedi.

Başkan Murat Çorbacıoğlu’da ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Şu anda kesinlikle ciddi bir şekilde destek almamız gerekiyor. Sponsor destekleyicilerin olması bizleri bir nebzede olsa rahatlanacaktır. Şehrin iş insanları ve kurumlar tarafından desteklenmemiz gerekiyor Hepsine minnettarız. Arhavi’de yeniden futbol ruhunu canlanması için yerli oyunculara yer veriyoruz. Sayın Başkan’a da destek mesajları için teşekkür ederim” dedi.

ÇORBACIOĞU’NDAN HOPASPOR’A ZİYARET

Arhavi Gençlikspor Kulübü Başkanı Murat Çorbacıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Artvin Hopaspor kulübünü ziyaret etti.

Kulüp başkanı Lütfü Kolçak’ın makamında gerçekleşen ziyarette yeni sezonda birlik, beraberlik ve dostluk mesajı verildi.


Paylas

About The Author

Comments are closed.