Thursday 18th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

CIVIL CIVIL BİR FUTBOL ŞENLİĞİ…

Rekare 09 Haziran 2023 Spor CIVIL CIVIL BİR FUTBOL ŞENLİĞİ… için yorumlar kapalı

Herkes İçin Futbol Şenliği’nin bu yılki son etabı Arhavi Belediyesi ve Muammer Çiçekoğlu Vakfı sponsorluğunda, Arhavi Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün organizasyonunda Arhavi Şehir Stadı’nda gerçekleştirildi.

11. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 9. ve son etabı anasınıfı öğrencilerine yönelik gerçekleştirildi. Herkes için futbol şenliğine, Arhavi İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, Garnizon Komutanı Murat Balcı, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı  Metin Kutlubay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürsoy, Gençlik ilçe Spor Müdürü Tanju Özkara, İlçe Jandarma Komutanı Engin Yılmaz, ilçe protokolü, siyasi parti başkanları, kamu kurumlarının daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni ve Grassroots Lideri Fikret Kadıoğlu ve koordinatörlüğünde yapılan şenlikte ilk olarak öğrencilere katılım belgeleri protokol tarafından takdim edildi. Ardından başlama vuruşu ile birlikte çocuklar özgürce futbol oynamanın tadını çıkararak yeteneklerini sergilediler.


Paylas

About The Author

Comments are closed.