Saturday 18th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ÇOCUĞUNA SES OLMAK İÇİN İNTİHAR ETTİ…

Rekare 20 Kasım 2021 Haberler ÇOCUĞUNA SES OLMAK İÇİN İNTİHAR ETTİ… için yorumlar kapalı

Arhavi , Hopa ve Akçaabat ilçeleri sivil toplum örgütleri ve bazı gönüllülerce de desteklenen kampanya da herkesi çok üzen bir gelişme yaşandı.

Kampanyası yapılan SMA hastası çocuğun annesi sesinin duyurulması için kendi canına kıydı.

Acı haber Eskişehir’i yasa boğdu. Akşam saatlerinde meydana gelen olay sonrası ailenin evine ekipler sevk edildi. İlk belirlemelere göre Muzaffer bebeğin annesi, Emine Kiraz’ın kendisini asarak intihar ettiği öğrenildi.

10 yıl önce de bir çocuğunu kaybetmiş

Anne Emine Kiraz’ın 10 yıl önce de bir çocuğunu daha SMA hastalığından dolayı kaybettiği öğrenildi. Muzaffer bebek için başlatılan kampanya süresince sık sık aynı acıyı yaşamak istemediğini dile getiren Emine Kiraz’ın bunalıma girerek intihar ettiği ileri sürülüyor. 

Son fotoğraf yürekleri burktu

Emine Kiraz’ın Muzaffer bebek ile son fotoğrafı yürekleri burktu. Emine Kiraz fotoğrafta “Evladım ile çekildiğim son fotoğraf. Kokusuna hasretim benden ayrı yoğun bakım odalarında acı içinde. Bir anne olarak yalvarıyorum yardım edin. Ben evladımı kaybetmekten çok korkuyorum. Bu acıyı yaşadım bir daha yaşamaya dayanamam. Lütfen elimizden tutun sizlere ihtiyacımız var. Muzaffer evini özledi, annesini özledi, ailesini özledi. Bilmediği yerde bilmediği cihazlar içinde küçücük bedeni ile” notunu paylaşmıştı. 

Lütfen aşağıdaki linki tıklayıp yaşam için çok az zamanı kalan yavrumuzu kurtaralım..

MUZAFFER EMİN KİRAZ – SMA Tip1

📌KAMPANYAMIZ VALİLİK ONAYLIDIR
TR 89 0001 5001 5800 7314 0261 93
Alıcı.İSMAİL KİRAZ
🚙| @muzaffersma_international
🛒| @muzafferinumutdolabi
BAĞIŞ👇🏻taplink.cc/muzaffereumutol


Paylas

About The Author

Comments are closed.