Monday 17th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

HALUK LEVENT KAMİLET VADİSİ İÇİN ARHAVİ’YE GELDİ..

Rekare 09 Temmuz 2020 Haberler HALUK LEVENT KAMİLET VADİSİ İÇİN ARHAVİ’YE GELDİ.. için yorumlar kapalı

Arhavi ilçesinde yer alan  ve ülkemizin en bakir vadisi olan Kamilet Vadisinde geçtiğimiz aylarda akan çamurlu dere çevrecileri, sanatçıları  ve doğa sever siyasetçileri ayağa kaldırmıştı.

Ardından sanatçı Haluk Levent twitter hesabında kendi  profil fotoğrafı yerine Arhavi ilçesinin simgelerinden biri olan Çifte Köprü fotoğrafını kullanmış ve  Kamilet Vadisi için yazdığı bir şiirini paylaşıp, ilk fırsatta Arhavi’ye gelerek Kamilet Vadisinde şarkılar söylemek istediğini belirtmişti.

Arhavi Doğa Koruma Platformu da sanatçının paylaştığı şiire kayıtsız kalmayıp twitter hesabından sanatçı Haluk Levent’e hem teşekkür hem de cevap niteliğinde bir şiiri paylaşınca . Sanatçı Haluk Levent  İstanbul’dan kalkıp Arhavi’ye geldi ve  dereler, dağlar ve vadide yaşayan tüm canlılar için  şarkılar söyledi.

Ünlü sanatçıya şarkılarında Arhavi^li müzisyenler Tolga Kurdoğlu ve Burkay Türkyılmaz da eşlik ettiler.

ADOKOP  ( Arhavi Doğa Koruma Platformu)  üyeleri ile Kamilet vadisini dolaşan sanatçı vadiye hayran kaldı. Böylesi muhteşem doğal güzelliğin mutlaka korunmasını söyleyen sanatçı, burada yaşayan insanların isteklerine kulak verilmesini, şirketlerin de mahkeme kararlarına uymalarını istedi.


Paylas

About The Author

Comments are closed.