Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

MUBİN ÇAKMAK, BARCELONA’DA YEŞİL SAHALARA DÖNDÜ..

Rekare 07 Haziran 2022 Spor MUBİN ÇAKMAK, BARCELONA’DA YEŞİL SAHALARA DÖNDÜ.. için yorumlar kapalı

Ülkemizin tanınmış iş insanı, Bes Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak, Avrupa’nın en büyük futbol stadyumu olan Barcelona Kulübü’nün Camp Nou stadında yeşil sahaya çıkarak oynanan karşılaşmada oyunu ile alkışlandı..  

Barcelona Kulübü, taraftarlarının aralarında takım kurarak maç yapmasını sağlayacak yeni bir projeye imza attı. Barcelona, Avrupa’nın en büyük futbol stadyumu olan Camp Nou’yu amatör maçlar için açtı.

Hopalı İş İnsani ve İstanbul Beykoz’da ikamet eden Bes Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak da Camp Nou’da bu duyguyu yaşamak isteyen ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen sporcularla maç yaptı. Bir dönem Artvin Hopaspor Başkanlığı da yapan Çakmak, sahaya Artvin Hopaspor formasıyla çıktı.

Dünya futboluna uzun zamandır ev sahipliği yapan ve ikon haline gelmiş Camp Nou’da Mubin Çakmak ve takımı maçı 5-3 kazandı. İspanya La Liga’da Camp Nou’da oynanan “El Clasico” maçlarına da ev sahipliği yapılan sahada Çakmak, 1 gol sevinci yaşarken 2 de asist de yaparak sahanın yıldızı oldu.

Barcelona Kulübü, etkinliğe katılacak taraftarların unutulmaz bir gün geçirmesi için de her detayı düşündü. Maç öncesi stat içi anonslar yapıldı ve futbolseverler hayranı oldukları oyuncuların soyunma odasını kullanma şansı yakaladı.

Mubin Çakmak “Burada sahaya çıkmak ve oyun oynamak muhteşem bir duygu. Güzel bir oyun sonucu sahadan Galibiyetle ayrılan taraf olduk. Tabi ayrı bir heyecanda gönül verdiğimiz,hertürlü fedakârlığı yaptığımız ArtvinHopaspor’umuzun forması Dünya’da isim yapmış bir stada çıkarak futbol oynamak apayrı birduygu. Gönlümüzün takımının Avrupa’da tanıtımını yapmanınheyecanı da buna eklenince ayrı bir anlamlı oluyor” diye konuştu.

Haber: Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.