Tuesday 25th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

10. ARHAVİ GRASSROOTS (HERKES İÇİN FUTBOL) ŞENLİĞİ BAŞLADI..

lçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Genlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü,  Arhavispor Kulübü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesi’nin sponsor olduğu Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirildi.

2008 yılında başlayan ve bu yıl 10.su yapılan şenliğin 1. Etabında,  2008 doğumlu ilkokul 4. Sınıf öğrencilerine yönelik yapıldı. Etkinliğe İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

10 yıldır düzenlenen organizasyonla amacın minik öğrencilere sporu sevdirmek, yeteneklerini ortaya çıkarmak ve spor yaparak mutlu vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu  belirten Fikret Kadıoğlu, şenliğin yapılmasında emeği olan kamu kurum ve kuruluşlarına ve şenliğin sponsorluğunu üstlenen Arhavi Belediyesine teşekkürlerini iletti.

Minik sporcuların doyasıya eğlendiği etkinlik, şenliğe katılan öğrencilere ilçe protokol üyeleri tarafından verilen sertifikalarla son buldu.


Paylas

About The Author

Comments are closed.