Saturday 20th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

10.YILIN 6. ETABINDA ÇOCUKLARIMIZ FUTBOLA DOYDULAR..

10 yıldır yapılan Arhavi Geleneksel Herkes İçin Futbol Şenliğinin 6. Etabı ilçe stadında yapılan etkinliklerle devam etti.

Bu ay  2009 doğumlu kız ve erkek çocukların katıldığı şenliğe öğrenci velilerinin yoğun ilgisi dikkati çekti. Beden Eğitimi Öğretmeni ve aynı zamanda Grassroots lideri Fikret Kadıoğlu’ nun hayata geçirdiği bu etkinliğin sponsorluğunu da Arhavi Belediyesi üstlenmiş durumda.

Şenliğe İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, İlçe Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlü Erol Tosun ve Belediye Başkan yardımcısı Tahsin Kurdoğlu ve öğrenci velileri katıldı.

Oldukça güzel ve güneşli bir havada yapılan şenlik hakkında Fikret Kadıoğlu ise şu açıklamalarda bulundu;

“ Amacımız futbolu sevdirmek ve bu oyunu fair-play çizgisinde oynanmasının sağlanmasının yanında çocukların eğlenmesi , hoşça vakit geçirmeleri ve bu olayı aileleri ile paylaşması bizi çok mutlu ediyor. Bu şenliğin gerçekleşmesinde sponsorluğumuzu yapan Arhavi Belediyesi başta olmak üzere İlçemiz kaymakamına, Milli Eğitim Müdürümüze,Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürümüze  çok teşekkür ederim.

Önümüzdeki aylarda 3 adet  şenliğimiz de olacak.Böylelikle 10. yılımızda 9 etabı tamamlamış olacağız.” dedi


Paylas

About The Author

Comments are closed.