Monday 24th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

11. ARHAVİ GRASSROOTS “Herkes İçin Futbol Şenliği”NİN 5. ETABI GERÇEKLEŞTİRİLDİ..

Rekare 10 Mart 2023 Spor 11. ARHAVİ GRASSROOTS “Herkes İçin Futbol Şenliği”NİN 5. ETABI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.. için yorumlar kapalı

İlçe Kaymakamlığı, ilçe milli eğitim müdürlüğü, gençlik ve spor ilçe müdürlüğü ile birlikte organize edilen ve Arhavi belediyesinin sponsorluğunu yaptığı 11. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 5. etabı Arhavi Şehir Stadı’nda gerçekleştirildi.

11. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 5. Etabı, 2010-2011 doğumlu ortaokul 6. Sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirildi. Herkes için futbol şenliğine, İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, ilçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Tanju Özkara, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Şenliğin yapılmasında ve devam edilmesine katkıda bulunan Arhavi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür edildi. Akabinde şenliğe katılan öğrencilere katılım belgesi takdim edildi. Şenlikte başlama vuruşu ile birlikte çocuklar doyasıya eğlenirken, etkinlik sonunda öğrencilere katılım belgesi protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Özellikle çocuklarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırmak amacıyla düzenlenen Herkes İçin Futbol Şenliği, çocuklarımızın hiçbir baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarını sağlamak ve kendi yeteneklerini sergilemelerinde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.


Paylas

About The Author

Comments are closed.