Friday 24th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

11. ARHAVİ “GRASSROOTS ” HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNİN 7. ETABI TAMAMLANDI..

Rekare 16 Mayıs 2023 Spor 11. ARHAVİ “GRASSROOTS ” HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNİN 7. ETABI TAMAMLANDI.. için yorumlar kapalı

Güzel bir havada yapılan 11. Arhavi “Grassroots” Herkes İçin Futbol Şenliğine öğrenci velilerinin  ilgisi yine yoğundu.

Saat 10.00 da başlayan şenliğe Arhavi Garnizon Komutanı, Arhavi Jandarma Komutanı , İlçe Milli Eğitim Müdürü , Arhavi İlçe Emniyet Müdürü , Arhavi Gençlik ve Spor İlçe Müdürü , sınıf öğretmenleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldılar.

Şenliğin 7. Etabında, 2014–2015 doğumlu ilkokul 2.sınıf küçükler kız –erkek karma ile Özel Eğitim sınıfları sahada yer aldılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardında bir konuşma yapan Grassroots Lideri Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Kadıoğlu, şenlik yapmalarındaki  amaçlarının  çocuklarımızı öncelikle mutlu etmek, eğlendirmek, daha sonra onların baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarına ve kendi yeteneklerini sergilemelerine yardımcı olmaktır diyerek, çocukların özgürce futbol oynamalarına fırsat vermelerini, yenseler de yenilseler de onları takdir edip eğlenmelerine yardımcı olmalarını ve bireysel yeteneklerini göstermelerine fırsat verilmesidir diyerek katkılarından dolayı İlçe Kaymakamlığına, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne,  Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne, sponsor olan Arhavi Belediye’si ve Muammer Çiçekoğlu Vakfı’na da teşekkür etti.

Şenliğe katılan öğrencilere “katılım belgeleri” dağıtılarak karşılaşmalara geçildi.


Paylas

About The Author

Comments are closed.