Friday 14th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

“11. ARHAVİ HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİ” 4. ETABI YAPILDI..

Rekare 15 Aralık 2022 Spor “11. ARHAVİ HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİ” 4. ETABI YAPILDI.. için yorumlar kapalı

Çocuklarımızın baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarını, yeteneklerini göstermelerini ve eğlenmelerini amaçlayan Herkes İçin Futbol Şenliği’nin bu yılki 4. etabı Arhavi Şehir Stadında yapıldı.

Etkinliğe, Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara,, kamu kurumlarının daire amirleri ile öğrenciler ve öğrenci velileri katılım gösterdi.

İlçe kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte organize edilen, Arhavi Belediyesi ile Muammer Çiçekoğlu Vakfı’nın sponsorluğunu yaptığı ve emekli öğretmen Fikret Kadıoğlu ve öğretmen Sabri Jurnal’ın koordinasyonunda 11. si düzenlenen Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliğinin 4. etabında, 2008 – 2009 – 2010  doğumlu 7. ve 8. Sınıf erkek öğrenciler sertifikalarını Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar’ın elinden aldılar.

İlçe stadında güzel bir havada gerçekleştirilen organizasyonda öğrenciler başlama vuruşunun ardından doyasıya ve özgürce futbol oynamanın tadını çıkardılar. 


Paylas

About The Author

Comments are closed.