Friday 24th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

12. ARHAVİ GRASSROOTS ŞENLİĞİNİN 2. ETABI DA YAPILDI..

Rekare 01 Kasım 2023 Spor 12. ARHAVİ GRASSROOTS ŞENLİĞİNİN 2. ETABI DA YAPILDI.. için yorumlar kapalı

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesinin sponsorluğunu yaptığı 12. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 2. etabı Arhavi Şehir Stadı’nda gerçekleştirildi.

Şenliğin 2. etabı, 2013-2014 doğumlu 4. Sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilirken, etkinliğe Arhavi Kaymakamı Burak Çimşir. Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Temur , şube müdürleri, kamu kurum amirleri, öğrenci ve velilerin katılımı oldu.

Fikret Kadıoğlu koordinatörlüğünde yapılan  etkinliğin açılış konuşmasını yine Kadıoğlu yaptı.Çocukların özgürce futbol oynamaları ve günün tadını çıkarmaları tavsiyesinde bulunan Kadıoğlu, katkılarından dolayı ilçe kaymakamlığı, gençlik ve spor ilçe müdürlüğü ve sponsorluğundan dolayı Arhavi Belediyesine teşekkür etti. Sonrasında, katılan öğrencilere katılım belgeleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi. Etkinliğe katılımın yüksek olmasının yanında velilerin mevcut güzel havayı çocuklarının eğlendiği, spor yaptığı mekan içinde öğretmenleri ile birlikte bir piknik alanı olarak değerlendirmeleri zaten amaçlanan hedefti.Paylas

About The Author

Comments are closed.