Monday 24th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

2 GALİBİYET, 2 MAĞLUBİYET

Geçtiğimiz hafta sonu futbol ve voleybol branşlarında ilçemizi temsil eden takımlarımızın oynadığı müsabakalarda 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet alındı. Futbolda, Arhavispor rakibi Araklıspor’u deplasmanda yenmeyi başarırken, Arhavi Belediyesi GSK Erkek Voleybol takımımız deplasmanda Ordu Ünye Uzungöl Gençlik Spor’u 3-0 gibi farklı bir skorla yendi.

Futbolda ilçemiz Bal liginde temsil eden Arhavispor futbol takımı deplasmanda Araklıspor’u 2-0 lik sonuçla yenmesini bildi. Öte yandan Voleybolda Bölgesel Lig’te mücadele eden Arhavi Belediyesi GSK Erkek ve Bayan voleybol takımlarımızdan bayan voleybol takımımız deplasmanda Giresun Bulancak Belediye Spor’a 3-0 yenilirken, erkeklerde ise Arhavi Belediyesi GSK erkek Voleybol takımı ız, Ordu Ünye Uzungöl Gençlik Spor’u 3-0 gibi farklı bir skorla deplasmanda yenmeyi başardı.

Voleybol erkelerde ilçemi temsil eden bir diğer takımımız olan Arhavi Gençlik Spor erkek voleybol takımımız Arhavi kapalı spor salonunda kendi seyircisi önünde oynadığı karşılaşmada güçlü rakibi Ordu Spor’a 3-0 mağlup oldu.

Futbol:

Araklıspor: 0- Arhavispor: 2

Voleybol Bayanlar:

Giresun Bulancak Belediye spor: 3 – Arhavi Belediyesi GSK: 0

Voleybol erkekler:

Arhavi Gençlik spor: 0 – Ordu Spor: 3

Ordu Ünye Uzungöl Gençlik Spor: 0 – Arhavi Belediyesi GSK: 3


Paylas

About The Author

Comments are closed.