Tuesday 25th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

31. ŞAVŞAT SAHARA KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ KONUKLARINI BEKLİYOR..

Rekare 18 Temmuz 2023 Haberler 31. ŞAVŞAT SAHARA KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ KONUKLARINI BEKLİYOR.. için yorumlar kapalı

Şavşat Merkez ve Sahara Milli Parkında 28-30 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapılacak olan festival konuklarını ağırlamayı bekliyor.

28 Temmuz 2023  cuma günü “Sahara Milli Parkı Festival Alanı”nda başlayacak olan etkinlik konuşmalar ve halk konserleri ile devam edecek.

Şavşat Belediye Başkanı Nihat Açar festivalin amacının bütün Şavşatlıları senede bir defada olsa buluşturmak olduğunu ifade ederek; “Bu etkinliğimizle 30 yıldır Şavşat’ımıza birlik, beraberlik ve canlılık getirmek, geleneklerimizi yaşatmak istiyoruz. Festival dostluk demektir, barış demektir, birlikte olmak demektir. Sizleri eğlendirmek, dinlendirmek, kültürümüzü yaşatmak istiyoruz.

Bu güzellikler için, bundan sonrada tüm çalışmalarımızda sizlere en güzelini sunma çabamızdan vazgeçmeyeceğiz. Yaşadığımız doğa harikası Şavşat’ımızı marka değeri ile birlikte gelecek kuşaklara aktaracağız. biz Şavşat ile varız ve Şavşatlı, Artvinli olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Bu kente olan borcumuzu ödemek için daha çok çalışacağız” dedi.

Haber: Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.