Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ GENÇLİKSPOR BAL LİGİ NDE SEZON ÖNCESİ HOCA SORUNUNU ÇÖZDÜ..

Rekare 14 Temmuz 2023 Spor ARHAVİ GENÇLİKSPOR BAL LİGİ NDE SEZON ÖNCESİ HOCA SORUNUNU ÇÖZDÜ.. için yorumlar kapalı

Galatasaray ve Milli takımın unutulmaz Oyuncularından Savaş Demiral (Büyük Savaş) Arhavigençlikspor teknik direktörlüğüne getirildi.

Zonguldak spor, Samsun spor, Galatasaray, Konyaspor, Malatya spor ve Sakaryaspor’da futbol oynayan 28 Haziran 1961 doğumlu deneyimli Teknik Adam, 1. Lig’de 346 maçta 38 gol attı, 11 defa A milli oldu. Demiral, başarılarla dolu futbolculuk kariyerini nihayetlendirdikten sonra teknik direktörlüğe başlamış tecrübeli teknik adam ve birçok takımla sayısız başarılara imza atmıştı.

Demiral, TFF 2. Ligde Konya spor ve Beylerbeyi takımlarında Teknik Direktörlük yapmış, Beşyüzevlerspor ve Küçükçekmece spor takımlarını 3. Lige çıkarmış, Vefaspor, Edremit Belediye spor, Küçük pazar, Karacabey spor Çorlu1947 ve son olarak İzzettinspor’u çalıştırmıştı.

Yeni sezonda bölgesel BAL liginde ses getirecek bir ekip kurmak isteyen Arhavi Gençlik spor da Galatasaray ve milli takımın efsane oyuncularından Savaş Demiral ile bir yıllık sözleşme imzalandı.

Arhavi Gençlikspor’a teknikdirektörlüğe getirildi

 Kulüp yöneticileri ve taraftarla havalimanına giden yöneticiler  büyük Savaşı  omuzlara alınarak sevinç gösterilerinde bulundular. 

Savaş Demirel anlaşma imzalandıktan sonra yaptığı açıklamada “Bu şirin ilçede görev yapmanın sevincini yaşıyorum. İnşallah bal liginde şampiyonluğa oynarız. Şimdi transfer çalışmalarına başladık. Bazı oyuncularla temas halindeyiz” dedi.

 Arhavi Gençlik Spor Kulüp başkanı Murat Çorbacıoğlu “Ünlü teknik direktörün ilçemize gelmesi gurur vericidir. Camia olarak kenetlendik.  Hep birlikte birlik olup ve elimizi taşın altına koyarsak Arhavi bal liginde ses getirecek. İş insanlarımızın desteği şart, Başka Arhavi yok”  dedi

Haber: Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.