Monday 24th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

4. ” HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİ” YAPILDI

İl Okul Futbol Koordinatörü ve Hacılar İlköğretim Okulu Beden Eğitimi öğretmeni Fikret Kadıoğlu koordinatörlüğünde bu yıl 4.sü düzenlenen HİF (Herkes İçin Futbol) şenliği Arhavi ilçe stadında yapıldı.. İlköğretim 1. Sınıf örencileri arasında düzenlenen futbol müsabakalarında renkli dakikalar yaşandı. Kız erkek karışık bir şekilde sahaya çıkan minikler, futbolun her ne yaşta olursa olunsun ne kadar zevkli bir spor dalı olduğunu gösterdiler.

Etkinlikte yer alan Arhavi Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu, , İlçe Milli Eğitim Müdürü C. Erdal Kahya, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Erol Tosun,  miniklerle fotoğraf çekinirken, başkan ve beraberindekiler miniklere kendi elleri ile katılım belgelerini takdim ettiler. Daha sonra beden eğitimi öğretmenlerinin öncülüğünde sahaya çıkan minikler doyasıya futbol oynadılar.

Çocukların mutluluğu gözlerinden okunurken ekinliği değerlendiren Arhavili veliler bu tür etkinliklerin çocuklar için güzel ve eğitici olduğu konusundaki memnuniyetlerini dile getirdiler.


Paylas

About The Author

Comments are closed.