Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

8. ARHAVİ “HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİ” NİN 4. ETABI DA YAPILDI..

Arhavi Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , Arhavispor Kulübü Başkanlığı  ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü nın birlikte organize ettiği Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği, İlçe Stadı’nda oynanan futbol karşılaşması ile yapıldı.

8 yıldır kesintisiz bir şekilde devam ettirilen şenliğin bu dönemki 4. etabı 2007 doğumlu kız ve erkek öğrencilerine yönelik gerçekleştirildi. Etkinliğe İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Garnizon Komutanı Nihat Çağlar, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Hekimoğlu, şenlikle ilgili olarak, “Gelenekselleşerek bu yıl 8.sinin düzenlendiği HİF Şenliği ile amacımız minik sporculara sporu sevdirmek, yeteneklerini ortaya çıkarmak, mutlu etmek ve eğlendirmektir” şeklinde konuştu. Ayrıca bu şenliğin yapılmasında büyük emeği olan Beden Öğretmeni Fikret Kadıoğlu’na teşekkürlerini ileten Başkan Hekimoğlu, şenlik sonunda bu güzel tablonun oluşmasında katkısı olan öğretmen, öğrenci ve idarecileri de tebrik etti.

hif_04

hif_06

hif_07

hif_56

hif_63


Paylas

About The Author

Comments are closed.