Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

8. ARHAVİ “HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİ” START ALDI.

Artık geleneksel hale gelen ve süreklilik açısında ülkemizde sadece Arhavi ilçesinde yapılan “ Herkes İçin Futbol” şenliği 1. etabı ile start aldı.

Hava koşullarının uygun olması ve öğrenci velilerinin yoğun ilgisinin yanında Arhavi Belediye Başkan yardımcısı Tahsin Kurdoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz’ın da izlediği karşılaşmanın ilk etabında, sahada 2006 doğumlu  karma öğrencilerden oluşan futbol takımları vardı.

Kusursuz bir organizasyonun olduğu her haliyle belli olan şenlikte grassroots lideri ve Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Kadıoğlu birde açılış konuşması yaptı. Ardından katılan tüm öğrencilere katılım belgeleri verildi .Mavi kart uygulamasının da uygulandığı karşılaşmada iki müsabaka bayan hakemler tarafından yönetildi.

Şenlik hakkında  Fikret Kadıoğlu ise şu açıklamayı yaptı;

“Futbol şenliğimizde amacımız; çocuklarımızı öncelikle mutlu etmek, eğlendirmek, daha sonra onların baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarına ve kendi yeteneklerini sergilemelerine yardımcı olmaktır. Değerli öğretmen arkadaşlarıma ve sayın öğrenci velilerine, çocukları maç yaparken onların özgürce futbol oynamalarına fırsat verdikleri için. yenseler de yenilseler de onları takdir edip eğlenmelerine yardımcı oldukları için, ve de bireysel yeteneklerini göstermelerine fırsat verdikleri için çok  teşekkür ediyorum.

2008 yılından beri katkı ve desteklerini esirgemeyen Arhavi Belediyesi bu yıl ki futbol şenliğimizin tamamının sponsorluğunu yaparak bizleri mutlu etmiştir. Bu vesileyle öğretmenlerimiz, velilerimiz, öğrencilerimiz ve tertip komitesi adına İlçemiz Belediye Başkanı Sayın Coşkun Hekimoğlu’na ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Bir teşekkür de katılım belgelerinin bastırılmasında katkıda bulunan Arkabi Market sahibi Sayın Bekir Atasever’e.” dedi.

9

1

2

3

4

5

6

7


Paylas

About The Author

Comments are closed.