Tuesday 16th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

7. ARHAVİ FUTBOL ŞENLİĞİ (GRASSROOTS) SEZONU KAPATTI..

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Belediye Başkanlığı, Geçlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Arhavi Spor Kulübü ile birlikte organize edilen 7.Arhavi GRASSROOTS herkes için futbol şenliğinin 9. Etabı olan 2009-2010 doğumlu anaokulu öğrencilerin oluşturduğu kız –erkek karma futbol şenliği dün sona erdi.

Şenlikle ilgili konuşan Beden Eğitimi Öğretmeni ve Avrupa Grassroots Lideri Fikret Kadıoğlu ; “Bizler, öğretmen arkadaşlarımız ve öğrenci velilerimizden, çocuklarımız futbol oynarken, yarıştan çok eğlenmeleri ve onların bireysel yeteneklerine fırsat imkanı verilmesi için yardımcı olmalarını istedik. Maçın sonucunun ne olduğuna bakmadan öğrencilerini alkışlamalarını istedik.” diyerek arhavizyona şu açılamayı yaptı.

“Bu gün futbol şenliklerimizin 9.su olan son şenliğimizi gerçekleştirdik. Kasım ayından bugüne kadar 9 futbol şenliği yaparak çocuklarımıza futbolu sevdirdik, eğlendirdik, piknik yaptık ve aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirmelerine vesile olarak onların mutlu olmalarını sağladık. Senede bir defa da olsa bu mutluluğu onlardan esirgemeyen başta İlçe Kaymakamımız Sayın  Muhammet Önder olmak üzere  İlçe Belediye Başkanı Sayın Coşkun Hekimoğlu’na, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Sayın Erol Tosu’na, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yasin Yılmaz’a ve Arhavi spor Kulübü Başkanı Sayın Sezgin Özkara’ya tüm çocuklarımız adına teşekkür ediyorum..

Ayrıca çok değerli beden eğitimi ve sınıf öğretmenlerine, okul müdürleri ve idarecilerine,Velilerimize, bizlere her zaman yardımcı olan Belediye Başkanlığı ve Gençlik Spor Müdürlüğü  çalışanlarına,  bu arada çalışmalarımızın duyurulmasında emeği geçen basın mensubu arkadaşlarıma ve bu yıl 2.kez sponsorluğumuzu yapan Aydınlıoğlu Mobilya Limitet Şirketine organizasyon komitesi adına teşekkür ediyorum.. “ dedi.

herkes-icin-futbol-01-a

herkes-icin-futbol-1-a

herkes-icin-futbol-2-a

herkes-icin-futbol-3-a

herkes-icin-futbol-4-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.