Tuesday 25th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

9. ARHAVİ GRASSROOTS ŞENLİĞİ DEVAM EDİYOR..

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü  ve Arhavispor Kulübü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesi’nin sponsor olduğu 9. Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği’nin 3. etabı düzenlenen etkinlikle yapıldı.

Etkinliğe İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Şenliğin 3. etabının yapıldığı etkinlikte 2005 doğumlu kız ve erkek öğrenciler yer aldı. Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerin ortama yaydıkları olumlu enerji etkinliğe katılan konuklara güzel dakikalar yaşattı.

Düzenlenen HİF Şenliği ile miniklere sporu sevdirmek, yeteneklerini ortaya çıkarmak, mutlu etmek ve eğlendirmek olduğunu belirten Başkan Hekimoğlu, şenliğin yapılmasında büyük emeği olan ve şenliğin koordinatörlüğünü üstlenen Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Kadıoğlu’na da teşekkürlerini iletti.

Düzenlenen etkinlik, şenliğe katılan öğrencilere ilçe protokol üyeleri tarafından verilen sertifikalarla son buldu.

arhif1

arhif3

fikret-1

arhif7

arhif8

arhif4

arhif5

arhif6


Paylas

About The Author

Comments are closed.