Friday 14th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ADD ARHAVİ ŞÜBESİ ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DERS VERMEYE DEVAM EDİYOR..

Atatürkçü Düşünce Derneği Arhavi Şubesinin yıl boyunca öğrencilere yönelik düzenlemiş olduğu sosyal ve kültürel etkinlik yanında eğitim yönünden de ücretsiz olarak faaliyetlerini sürdürüyor..

Bu konuda arhavizyona bir açıklama yapan şube başkanı Emine Hekimoğlu şunları söyledi:

“Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Eğitimdir ki bir milleti ya hür bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır, ya da esaret ve sefalete terk eder.”sözleri ışığında Atatürkçü Düşünce Derneği Arhavi Şubesi olarak belirli dönemlerde ücretsiz ders vermekteyiz.

10 Ağustos’ta başladığımız ücretsiz derslerimiz ilköğretim seviyesinde olup okullar açılana dek sürecektir.Etkinliğimizi beşer ve onar kişilik guruplar halinde  yaş durumuna göre Salı, Perşembe ve Cuma günleri  saat:11:00-15:00 arasında yapıyoruz.

Amacımız; toplumsal yaşamın gereklerini karşılaması açısından eğlenceli tekniklerle İngilizce, Türkçe ve matematik derslerini sevdirmek ve öğrencilerin başarılarını artırmaktır Derslerimizi öğretmen adaylarımız ve gençlerimiz gönüllü olarak vermektedir. Atatürk’ün iftihar ettiği ve güvendiği  gençlerimiz geleceğin ümidi, ışıklı çiçeklerin büyük yüreklerine, yürekten teşekkür ediyoruz. Bütün ümidimiz gençliktedir.” dedi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 


Paylas

About The Author

Comments are closed.