Wednesday 19th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ BELEDİYESİ GSK ERKEK VOLEYBOL TAKIMI 1. LİGE YÜKSELDİ..

Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü erkek voleybol takımı zorlu müsabakaların ardından 1. Lige yükselmesini bildi. Artvin ekibi Ankara’da oynanan Play –Off Finallerindeki gruplardan çıkarak taraftarlarını sevince boğdu.

Ankara/Ulus’ta Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu’nda yapılan müsabakalarda Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve Arhavililer takmalarını bir an olsun yalnız bırakmadılar. Kıyasıya geçen grup maçlarının ardından Haliliye Belediyesi ile 6 puanı paylaşan Arhavi Belediyesi GSK, averajla 2. sıradan 1. Lige yükseldi.

Yapılan üçüncü maçın ardından ödül töreninde Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Genel Sekreteri Ömer Bostancı tarafından takıma kupa ve madalyalar takdim edildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Hekimoğlu: “Arhavi tarihinde bir ilki yaşıyoruz. Voleybol takımı olarak 1. Lige yükselmenin sevinci içerisindeyiz. Bugüne kadar emeği geçen tüm sporcu, teknik heyet ve yönetim kurulundaki arkadaşları tebrik ediyorum. Ayrıca bizi maçlarda yalnız bırakmayan 08,5 taraftar grubuna ve Arhavi halkına şükranlarımı sunarım” dedi.

arhavivoleybol-1

arhavivoleybol-2

arhavivoleybol-3


Paylas

About The Author

Comments are closed.