Wednesday 19th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA PEKER

İlçe Emniyet Müdürü Özkan Baran’ın Uşak İl Emniyet Müdürlüğüne tayini üzerine boşalan Arhavi İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine, Hopa İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Mustafa Peker getirildi. Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Peker’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Coşkun Hekimoğlu ve beraberindekilerin hoş geldin ziyaretinde bulundukları yeni Emniyet Müdürü Mustafa Peker, ziyaretçilerini kapıda karşıladı ve makam odasında misafir etti. Ziyarette Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız ve Belediye Başkan Yardımcısı Namık Köseoğlu da yer aldı.
Heyet Mustafa Peker’e yeni görevinde başarılar dilerken, yeni görevlerinin kendileri ve Arhavi için hayırlı olması temennisinde bulundular.

Hopa da yürüttüğü görev süresi boyunca yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken Peker, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada da Arhavi halkının huzuru ve güvenliği için emniyet personeli ile birlikte çalışmalarını özverili bir şekilde yürüteceklerini ifade etti.

Haber  kaynak : 08 HABER


Paylas

About The Author

Comments are closed.