Monday 17th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ H.G. LİSESİ HALK OYUNLARI İL BİRİNCİSİ OLDU..

Rekare 31 Mart 2023 Haberler ARHAVİ H.G. LİSESİ HALK OYUNLARI İL BİRİNCİSİ OLDU.. için yorumlar kapalı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Halk Oyunları İl Birinciliği yarışmaları yapıldı.

Minikler Düzenlemesiz Dal, Yıldızlar Düzenlemesiz Dal ve Gençler Düzenlemesiz Dal; Minikler Düzenlemeli Dal, Yıldızlar Düzenlemeli Dal ve Gençler Düzenlemeli Dal olarak 6 kategoriden oluşan yarışmada 13 okulun halk oyunları ekibi sahnede performanslarını sergiledi.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Artvin Merkez Spor Salonunda düzenlenen Artvin Okul Sporları Halkoyunları İl Yarışmasında Minikler Düzenlemesiz Dalda Yenimahalle İlkokulu ve 7 Mart İlkokulu 1’inciliği paylaştı. Yıldızlar Düzenlemesiz Dalda Kemalpaşa Ortaokulu, Gençler Düzenlemesiz Dalında Kazım Karabekir Anadolu Lisesi, Minikler Düzenlemeli Dalda Karadeniz Bakır İlkokulu, Yıldızlar düzenlemeli Dalda Merkez Gazi Ortaokulu; Gençler Düzenlemeli Dalda ise Arhavi Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi 1. oldu.

Gençler Düzenlemeli Dalda 1’inci olan Arhavi Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi Ekibine şampiyonluk kupasını veren Başkan Elçin başta Arhavi Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi olmak üzere yarışmaya katılan tüm ekipleri tebrik etti.

Yarışma çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Haber: Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.