Wednesday 24th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YIL SONU SERGİSİ AÇILDI..

Rekare 07 Haziran 2023 Haberler ARHAVİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YIL SONU SERGİSİ AÇILDI.. için yorumlar kapalı

Arhavi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı yılsonu sergisi, Artvin Valisi Yılmaz Doruk ve ilçe protokolünün katılımıyla gerçekleştirildi.

Arhavi Halk Eğitim Merkezi bahçesinde yapılan programa Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Arhavi Kaymakamı Burak Çimşir, Garnizon Komutanı Murat Balcı, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Metin Kutlubay, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, kamu kurumlarının yöneticileri, usta öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşların katılımı oldu.

Halk Eğitim Merkezi bünyesinde usta öğreticiler ve kursiyerler tarafından bir yıl boyunca üretilen el emeği, göz nuru ürünler yılsonu sergisinde ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Programın açılışı saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Açılış konuşmalarının ardından etkinlik müzik dinletisi ile devam etti. Düzenlenen sertifika töreninde, usta öğreticilere başarı belgeleri ve eğitimlerini tamamlayan kursiyerlere kurs bitirme belgeleri protokol mensupları tarafından takdim edildi.

Halk oyunları gösterilerinin ardından protokol mensupları tarafından sergi açılış kurdelesi kesildi. Kursiyerler ve usta öğreticiler tarafından hazırlanan el emeği ürünler beğeniyle gezilirken, yapılan çalışmalardan dolayı kursiyerler tebrik edildi.


Paylas

About The Author

Comments are closed.