Tuesday 16th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ VOLEYBOL TAKIMI EFELER LİGİNE HAZIRIZ MESAJI VERDİ.

Efeler Ligi 2019-2020 sezonu karşılaşmaları başlıyor. 12 Takımın kıyasıya mücadele edeceği Efeler Liginde Doğu Karadeniz’in incisi Artvin’in temsilcisi Arhavi Voleybol takımı ilk hazırlık maçında gösterdiği Performans ile “lige hazırız” mesajı verdi.

Arhavi Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ufuk Yıldız takımın antrenmanlarını yakından takip ederek noksanları bir bir tamamlamada teknik kadroya her türlü desteği vermesi ile göz doldurdu.

Ufuk Yıldız yaptığı açıklamada geçtiğimiz sezonun ilk deneme sezonu olduğu ve ligde kalmayla büyük bir başarı yakaladıklarını ifade etti. Yıldız “Biz sonuçta bir İlçe takımıyız. Buna rağmen iyi bir takım kurduk. Koşan, mücadele eden ve başarıyla odaklanmış sporcularımız bizlere de ümit verdi.

Sezonun ilk karşılaşmasını Bursa’da 27 Ekim tarihinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Voleybol takımı ile oynayacağız. Bursa’da yaşayan tüm Artvinli ve Arhavili hemşerilerimizi karşılaşmamızı izlemeye ve takımlarına sahip çıkmaya davet ediyoruz.

12 takımın bulunduğu Efeler liginde Arkas-Fenerbahçe-Halk Bankası gibi isimlerini Avrupa Voleyboluna yazmış takımları ilçemizde misafir edeceğiz. Zaman tüm kurumları ile işadamları ile sporsever halkımızla birlikte şimdi bu takıma sahip çıkma zamanı.

Biz sahamızda oynayacağımız her karşılaşmamızda Artvin’in, Arhavi’nin tek yürek olarak takımlarına sahip çıkıp, o morali oyuncularımıza vermesini bekleyen bir kadroyuz. Yönetim olarak bu göreve gelirken her türlü zorlukla karşılaşacağımızın bilinci içinde bu göreve geldik ve her bir arkadaşımız hem maddi ve hem de manevi olarak takımın oluşmasından tutun bu aşamaya gelmesinde özveri gösterip fedakârlık yaptık. Biz şimdi bu heyecan ve coşkuyu Artvin ve Arhavi olarak hep birlikte yaşayalım istiyoruz” diye konuştu.

Haber: Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.