Wednesday 19th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ’DE YENİDEN SEÇİM HEYECANI BAŞLIYOR.

Ticaret ve sanayi odası seçimlerinin Nisan Ayına ertelenmesi ardından bir süreliğine seçim çalışmalarına ara verilen adaylar yeniden kolları sıvamaya başladılar.

Arhavi’ de Oda seçiminde adaylığını açıklayan Hüsnü Doğan Hatinoğlu ilk istişare toplantısını Arhavi spor tesislerinde yaptı. Toplantıya beraber yola çıktıkları arkadaşları ve kendilerini destekleyenlerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda neden aday oldukları ve seçildikleri takdirde neler yapacakları masaya yatırıldı.

Arhavi TSO Başkan adayı Hüsnü Doğan Hatinoğlu toplantı sonrası yaptığı değerlendirmede “Toplantıda önümüzdeki süreçte neleri yapmamız gerekliliği konusunda arkadaşlarımızla görüş alışverişinde bulunduk.

Yaşadığımız ilçemize karşı bizler ne derece sorumlu olduğumuzun bilinci içinde yola çıktık. Yola çıktığımız her bir arkadaşımız Arhavi için bir değerdir ve her birinin kalbinin ve beyninin Arhavi
sevdası ile dolu oduğunu biliyorum. Her bir arkadaşımın görüşleri benim için önemlidir.

Biz bugün burada geçtiğimiz aylarda çalışmasına başladığımız ama Nisan ayına ertelendiği için geçici bir süre ara verdiğimiz çalışmalarımıza yeniden başlama kararı aldık. Seçim tratejimizi masaya yatırdık. Hedeflerimizi ve bu hedefe ulaşmada izleyeceğimiz yeni yol haritası oluşturma konusunda karşııkı düşüncelerimizi ifade ettik.

Toplantıda her bir arkadaşımızda daha önce gördüğüm çalışma azmi ve hırsını yeniden gördüğüm için mutluyum. Biz yolumuza devam etme kararı aldık. Aldığımız bir diğer kararda 15 Şubat 2018 tarihinde yola çıktığımız arkadaşlarımızla beraber odamıza kayıtlı tüm üye arkadaşlarımıza ziyaretler gerçekleştirmeye başlayacağız. Meslek grubundaki arkadaşlarımız her meslek grubunun sorunları ve çözüm önerilerini içeren raporlarını hazırlayacaklar ve hazırladıkları bu raporlar temel çalışma yolumuzda bizlere ışık tutacak ve bunları üye arkadaşlarımızla paylaşacağız.

Bu arada 2018 yılının Ülkemiz, Bölgemiz, Artvin ve Arhavi’miz için aydınlıkhuzur-sağlık ve başarılı bir yıl olması dileğimizi de iletiyoruz” dedi.

Haber : Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.