Tuesday 25th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİSPOR GENEL KURULU YAPILDI..

Artvin’i BAL Liginde başarı ile temsil eden ve grup lideri olan Arhavispor Olağan Genel Kurulu yapıldı. Arhavi TSO toplantı salonunda düzenlenen kongrede Divan Başkanlığına seçilen Şadi Yıldızcan gündemi okudu ve Atatürk ve silah arkadaşları ve Şehitlerimiz için kongreye katılanları saygı duruşuna davet etti ve ardından İstiklal Marşının okunması ile kongrede başladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Satıral faaliyet raporunu okurken yaşadıkları ekonomik sıkıntının ciddi boyutlara ulaştığını buna rağmen yüreklerini ortaya koyan teknik heyet ve sporcularının azmi sayesinde gruplarında lider olarak şampiyonluk yarışına devam ettiklerini ifade etti.

Fedakâr ve cefakâr bir yönetim kurulu olduklarını ve tüm arkadaşlarına candan teşekkür ettiklerini ifade etti. Arhavi’nin komple olarak takımlarına sahip çıkmalarını isteyen başkan Satıral “Bizim bu yıl “o sene bu sene” diyerek şampiyon olarak 3 lige çıkmaktan başka bir hedefimiz yok. Şimdi bu takıma sahip çıkmayacaksınız da ne zaman çıkacaksınız. Herkesi, yüreği Arhavi’den yana atan yerel ve mülki idarecilere, STÖ’lere, siyasi partilere, işadamlarına, esnaflara ve vatandaşlarımıza azına çoğuna bakmadan şimdi bu takıma sahip çıkma zamanıdır” dedi.

Yapılan konuşmalar ardından raporlar oy birliği ile ibra edilmesi ardından gündem gereği seçimler maddesine geçildi. Tek liste ile girilen seçimlerde 240 oy alan Yücel Satıral ve yönetimi yeniden seçildiler. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Yücel Satıral Başkan, üyeler: Kazım Şeşenoğlu, Murat Çorbacı, Cemal Kesti, Remzi Gedik, Sabri Jurnal, Yıldıray Vona, Sertaç Gürkan, Uğur Numanoğlu, Sinan Gürkan, Engin Kuyumcu, Tanju Özkara, Servet Daş, Eray Güven, Aytunç Topal, Mustafa Genç, Caner Toraman, Yusuf Fitöz, Orhan Ergezen ve Ruhi Algül.

Denetleme Kuruluna da Ramazan Ali Candemir, Tevfik Özşahin ve Cengiz Köse seçildiler.

Haber: Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.