Saturday 18th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARTVİN BELEDİYE BAŞKANLARI KILIÇDAROĞLU’NA GEÇMİŞ OLSUN DEDİLER..

Artvin İl ve İlçe Belediye Başkanları beraberlerinde İl Başkanı Ahmet Biber ve Milletvekili Uğur Bayraktutan ve eski Milletvekili Metin Arifağaoğlu ile birlikte CHP Genel Merkezine giderek Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dediler.

Misafirlerini Başkanlık Makamında karşılayan Kemal Kılıçdaroğlu Belediye Başkanlarını makam kapısında tek tek karşılayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Teşekkür” etti. Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan “Sayın Genel Başkanım, Başkanlarımız sizleri ziyaret etmek istediklerinde “Memnuniyetle” dedim. Tarafınızın kabul etmesiyle buradayız. Türkiye’ye örnek oldular, Artvin bir kez daha aydın kimliğini ortaya koymuş, yaşanan yol kazasını telafi etmiş bir şekilde makamınızdadır” dedi.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’da kendisinin Artvin’e her zaman güvendiğini, yaşanan yol kazasına o dönem çok üzüldüğünü ifade ederek, “bugün her başkanım başı dik, alnı açık bir şekilde burada görmekten büyük memnuniyet duydum. Sizlerle gurur duyuyorum. İnanıyorum ki devraldığınız bütün olumsuzluklara rağmen sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyeceksiniz. Her zaman sizinle yan yana olacağımı bilin isterim. Ziyaretinizden son derece memnun olduğumu bir kez daha ifade ediyor, “Hoş geldiniz” diyorum” dedi. Belediye Başkanları da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Ziyaret toplu çekilen fotoğraf ardından sona erdi.

Artvin Belediye Başkanları parti Genel Merkezinde daha sonra Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’u, Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcıyı, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ve CHP YDK Başkanı Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Artvin Belediye Başkanları 1999-2014 yılları arası Artvin Belediye Başkanlığı yapan ve Artvin halkı tarafından efsane başkan olarak adlandırılan merhum Dr. Emin Özgün’ün Ankara’daki kabrini ziyaret ettiler.

Haber: Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.