Wednesday 24th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ATATÜRK ORTAOKULU LGS SINAVLARINDA YÜKSEK BAŞARILARA İMZA ATIYOR..

Rekare 10 Haziran 2021 Haberler ATATÜRK ORTAOKULU LGS SINAVLARINDA YÜKSEK BAŞARILARA İMZA ATIYOR.. için yorumlar kapalı

Artvin İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar Arhavi Atatürk Ortaokulu ziyaret ederek Liselere Geçiş Sınavında yapılan ilk değerlendirmelere göre yüksek başarıya imza atan okul idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, İlçe Şube Müdürleri ve okul idarecileri tarafından okul bahçesinde karşılanan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, yüz yüze eğitim yapılan sınıfları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geldi. Acar öğrencilerimize hitaben yaptığı konuşmasında; kitap okumanın duygusal bilişsel ve akademik gelişim üzerindeki etkisi hakkında bilgiler vererek öğrencilerimize yaz tatilinde bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Devamında okul idareci ve öğretmenleri ile toplantı yapan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar,  önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da yapılan ilk değerlendirmeler neticesinde Arhavi Atatürk Ortaokulunun LGS’de yüksek başarı gösterdiğini belirterek bu süreçte öğrencilerimizin başarılarını arttırmak için özveri ile çalışan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

Acar, öğretmenlerimizle ayrı ayrı sohbet ederek branş bazında yaptıkları çalışmaları dinledi. Okulda yürütülen eğitim çalışmalarını değerlendiren ACAR, sağlık ve başarı dileklerinde bulunarak ziyaretlerini sonlandırdı.

Haber : Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.