Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

BAYRAKTUTAN’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ..

CHP Artvin milletvekili Uğur Bayraktutan  referandum oylaması sonrası Arhavi ilçesine uğradı.CHP il başkanı Ali Yücel Kurt ile birlikte gelen Bayraktutan CHP ilçe merkezinde yaptığı konuşmada öncelikle Cumhuriyetine sahip çıkan Arhavi halkına teşekkür etti.

Arhavi’de az farkla  sonucun “evet” çıkmasının aslında bir başarı olduğunu belirterek, “unutmayın bu oylar sadece CHP nin oyları değil. İlçemizdeki MHP, DP, SP, VP ve de AKP’ li yurtseverlerin oylarıdır.Yani homojen oylardır. Fakat  Artvin olarak genelde  HAYIR  çıkması bizleri gelecek için oldukça umutlandırmıştır. “dedi.

İlçe başkanı Engin Erkan ise referandum sürecinde YSK nın “sandık kurulu mühürü”  ile ilgili almış olduğu  kararın bu referanduma gölge düşürdüğünü ve bunun kabullenebilir bir yönünün bulunmadığını ifade etti.

CHP il başkanı Kurt ise; YSK nın seçim öncesi kendisin kararlarına yine kendisinin uymadığını belirterek bu konuda hukuksal mücadelenin başlatıldığını , hala daha referandum ile ilgili şaibelerin döndüğü konusunda ihbarlar geldiğini belirterek Artvinlileri ve Arhavilileri çalışmalarından dolayı tebrik etti.

IMG_3824-a

IMG_3832-a

IMG_3853-a

IMG_3854-a

IMG_3841-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.