Wednesday 19th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

BEDENSEL ENGELLİLER GECESİNDE MÜZİK VARDI

     Arhavi Bedensel Engelliler Dayanışma  Derneğince düzenlenen geceye ilgi oldukça fazla idi. Özay Otel salonunda yapılan gecede Arhavi Türk Sanat Müziği Topluluğu da bir konser verdi. Gecenin düzenlendiği saatlerle 1. ligin final maçları çakışmasına rağmen ilgiden bir hayli mutlu olan dernek başkanı Yaşanur Dostel, derneğe yapılan katkılardan dolayı herkese teşekkür etti.

     Gecenin sunuculuğunu yapan Mehmet Remzi Öncel de “ Sakatlar Haftası” nedeni ile yapılan etkinliklerin amacına uygun olması dileğinde bulunarak, bu hafta kapsamına giren tüm özürlü ve korunmaya muhtaç insanların sorunlarına sahip çıkmayan bir ülkenin çağdaşlığı yakalayamayacağını belirterek dernek yönetimine, yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

 

     Ardından nefis bir konser veren Arhavi Türk Sanat Müziği Topluluğu  izleyenlere unutamayacağı bir gece yaşattı. Geceni bir bölümünde İlçe kaymakamı Bülent Bayraktar, Arhavi Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği adına bir plaketi koro şefi müzik öğretmeni Oğuz Cebeci’ye takdim etti.,

 

 

     Geceye Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Kahya,Arhavi Ticaret Odası Başkanı Atıf Kesim, Ak Parti Arhavi İlçe Başkanı Yaşar Uzunhasanoğlu , Saadet Partisi Arhavi İlçe Başkanı Necati  Baş’ da katıldılar..

 

 


Paylas

About The Author

Leave A Response