Wednesday 19th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

BİR YIL ARADAN SONRA “ARHAVİ GRASSROOTS ” TEKRAR BAŞLADI

Bir yıl aradan sonra Arhavi Grassroots “Herkes İçin Futbol Şenliği” tekrar yapıldı. Arhavi İlçe stadında yapılan şenliğe İlçe Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun , öğrenci velileri, öğretmen ve öğrenciler katıldılar.

İlkokul 4. Sınıf öğrencilerin katıldığı 1. Etap futbol şöleni havanın da güzel olması nedeni ile keyifli ve renkli sahnelere neden oldu..

Öğrenci velileri kimi zaman izleyici, kimi zaman piknik yaparak vakit geçirdiği günde miniklerin kardeşleri de ağabi ve ablalarını yalnız bırakmadılar.

Grassroots Lideri Fikret Kadıoğlu ise Arhavizyona verdiği demeçte şunları söyledi;

“Bildiğiniz gibi okul çocuk futbol şenliklerine geçen yıl ara vermiştik. Yoğun istek üzerine bu yıl tekrar başlattık. Bu nedenle katkılarından dolayı İlçe Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, ilçe Milli Eğitim Müdürümüze ve Arhavi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne çok teşekkür ederiz.

Bu şenlikte amacımız, çocuklarımızı öncelikle mutlu etmek, eğlendirmek, daha sonraları onları baskı altında tutmadan özgürce futbol oynamalarına ve kendi yeteneklerini sergilemelerine yardımcı olmaktır.

Değerli öğretmen arkadaşlarıma ve velilerimize de çocuklarının bireysel yeteneklerini gösterme  fırsatı verdikleri için çok teşekkür ederim.” dedi.

Şenliğe  katılan tüm öğrencilere karşılaşmalar öncesi katılım belgeleri verildi.


Paylas

About The Author

Comments are closed.