Saturday 18th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

CHP’Lİ VEKİL ADAYLARINA GÖRKEMLİ KARŞILAMA..

Rekare 13 Nisan 2023 Haberler CHP’Lİ VEKİL ADAYLARINA GÖRKEMLİ KARŞILAMA.. için yorumlar kapalı

CHP Artvin Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Oğuz Kurdoğlu Artvin İl sınırında partililer tarafından coşkulu bir şekilde karşılandılar.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, İl Başkanı Orhan Atan ve İl yöneticileri, İlçe Başkanları ve Partililerin coşku ile karşıladığı adaylar daha sonra Kalabalık bir konvoyla Arhavi’ye gelerek İlçe Başkanlığına geçtiler.

Burada kendilerini karşılayan partililere birer konuşma yaptılar. Kendisi de Arhavili olan Doç. Dr. Oğuz Kurdoğlu burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: “” Ben bu kenti çok iyi bilirim. Bu kentin ilkokulunda, ortaokulunda, lisesinde okudum. Sokaklarını bilirim. Hangi mezarlıkta kimin yattığını bilecek kadar Artvinliyim. Artvin’in mezarlıklarında bu partinin iktidar olduğunu görmeden gözü açık gidenlere selam olsun. 14’ünde Mustafa Kemal’in Partisi iktidar oluyor, iktidar oluyor, iktidar oluyor! “

Daha sonra bir konuşma yapan Uğur Bayraktutan ’da şunları söyledi “Asırlık Çınar Cumhuriyet Halk Partimizin 28. Dönem Artvin Milletvekili adayları olarak bu onurlu görevi üstlenmenin büyük sorumluluğu ile Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı olduğu Millet İttifakı iktidarında; 85 milyon yurttaşımızı hak ettiği refaha, huzura kavuşturmak, güzel ülkemize yeniden baharı getirmek için başlıyoruz.

Bizleri Artvin İl sınırında büyük coşkuyla karşılayarak bağrına basan Büyük Ailemiz Cumhuriyet Halk Partimizin her neferine, Artvin İl ve İlçe Örgütümüze, Artvin İl ve İlçe Belediye Başkanlarımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, Artvin’imizin güzel yüreklerine, tüm dostlarımıza bir kez daha Artvin’li olmanın gururunu yaşattıkları için sonsuz teşekkürler.

“Sana söz, hep birlikte bu ülkeyi aydınlık yarınlarına kavuşturacak, yarının Türkiye’sini inşa edeceğiz!” Karşılama sonrası Uğur Bayraktutan Artvin’e geçerken, Oğuz Kurdoğlu’da seçim çalışmalarını yürütmek için kendi ilçesi olan Arhavi’de kaldı.

Haber: Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.