Tuesday 25th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

CUMHURİYET ORTAOKULU, TÜRKİYE FİNALLERİNE KATILIYOR…

Arhavi Cumhuriyet Ortaokulu Masa Tenisi Takımı Bayburt’tan başarılı sonuçla döndü. Grup 1. si olarak 27-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kastamonu ilinde düzenlenecek olan Türkiye Finallerine katılma hakkında elde etti. Okul Müdürü Kenan Özşahin,  masa tenisi takımının Türkiye Finallerinde de iddiasını sürdüreceğini dile getirdi.

Alınan grup birinciliğinde  en çok emeği geçen  sınıf öğretmeni Mustafa Nuri Çukur; “Başarının tesadüfi olmadığını, Cumhuriyet Ortaokulunun, masa tenisinde önceki yıllara ait başarılarının da bulunduğunu fakat Türkiye Finalleri vizesinin alınmasının büyük bir başarı olduğunu belirterek, çocuklarımız Türkiye çapında dereceye gireceklerdir. buna inanıyorum “dedi..

Başarılı öğrenciler ilçe dönüşünde okul müdürü Kenan Özşahin ve öğretmenleri Mustafa Nuri Çukur ile Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu da ziyaret ettiler..Hekimoğlu;” Öğrencilerin bu tür sportif faaliyetlerde yer almalarının hem kendileri, hem de ilçe adına çok önemli olduğunu belirterek. Kastamonu’da düzenlenecek olan Türkiye Finallerinde başarı temennisinde bulundu.”


Paylas

About The Author

Comments are closed.