Saturday 20th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

GRASSROOTS ŞENLİĞİ TÜM GÜZELLİĞİ İLE DEVAM EDİYOR..

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte organize edilip Arhavi Belediyesi’nin sponsor olduğu Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği, Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirildi.

Bu yıl 10.su yapılan şenliğin 8.etabı 2011-2012 doğumlu ve ilkokul 1. sınıf kız ve erkek öğrencilerine yönelik düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkan Vekili H. Tahsin Kurdoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Cavit Keresteci, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Yine güzel bir havada ve yoğun veli ilgisi ile güzelleşen bir etkinlik gerçekleştirdik diyen Beden Eğitimi Öğretmeni ve Grassroots lideri Fikret Kadıoğlu “ amacının futbolu sevdirmek ve fairplay duygusunu geliştirmek olduğunu, tüm çocuklarımızın iyi bir futbolcu olması zaten mümkün değil.. İyi bir futbol seyircisi de yetiştirmemiz lazırm. Futbol oyuncusu ve izleyicisi ile birlikte güzelliği yansıtır.” diyerek açıklamalarda bulundu.

Yapılan bu proje ile öğrenciler futbol oynayarak eğlendikleri gibi izleyenlere de keyifli dakikalar yaşattılar. Belediye başkan yardımcısı  Kurdoğlu, gelenekselleşerek bu yıl 10.sunun düzenlendiği HİF Şenliği’nin yapılmasında büyük emeği olan ve şenliğin koordinatörlüğünü üstlenen Beden Fikret Kadıoğlu’na da teşekkürlerini iletti. Düzenlenen etkinlik, şenliğe katılan öğrencilere ilçe protokol üyeleri tarafından verilen sertifikalarla son buldu


Paylas

About The Author

Comments are closed.