Tuesday 16th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

GÜN, ANA OKULLARI ÖĞRENCİLERİNİN GÜNÜYDÜ..

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençik Hizmetleri ve ilçe Spor Müdürlüğü ve Arhavispor Kulübü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesi’nin sponsor olduğu Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirildi. Bu yıl 9.su yapılan şenliğin 7.etabı anasınıfı kız ve erkek öğrencilerine yönelik düzenlendi. Etkinliğe Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Gençik Hizmetleri ve ilçe Spor Müdürü Erol Tosun, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Yapılan bu proje ile öğrenciler futbol oynayarak eğlendikleri gibi izleyenlere de keyifli dakikalar yaşattılar. Gelenekselleşerek bu yıl 9.sunun düzenlendiği HİF Şenliği ile amacımız minik sporculara sporu sevdirmek, yeteneklerini ortaya çıkarmak, mutlu etmek ve eğlendirmektir olduğunu belirten Beden Eğitimi Öğretmeni ve Grassroots lideri Fikret Kadıoğlu sponsor olan Arhavi Belediyesi başta olmak üzere tüm kamu kuruluşlarına  teşekkürlerini iletti.

Etkinlik, şenliğe katılan öğrencilere ilçe protokol üyeleri tarafından verilen sertifikalarla ve madalyalarla son buldu.

hifana-1

hifana-2

hifana-4

hifana-5

hifana-6

hifana-7

hifana-8

hifana-9

hifana-10

hifana-11


Paylas

About The Author

Comments are closed.