Monday 17th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

GÜZEL OYUN, FARKLI SKOR

Arhavi Belediyesi G.S.K Bayan Hentbol takımımız bir galibiyete daha imza attı. Ligde geride bırakılan 3 haftada 2 galibiyet ve şansız 1 mağlubiyet alan takımımız ligin 4. haftasında Ordu Gençlerbirliği Bayan Hentbol Takımı ile kendi evinde karşılaştı. Bayan hentbol takımımız oynadığı muhteşem oyun ile maçtan galip ayrılmasını bildi.

Takımımız maça her zamanki gibi hızlı başlarken, rakip takımında gösterdiği güzel oyun neticesinde maçın ilk 5 dakikası eşit skorla geçti. Ancak Atilla hocanın öğrencilerinin ortaya koyduğu taktiksel ve güzel oyun karşısında elinden geleni yapan Ordu Gençlerbirliği spor maçta farkın açılmasına engel olamadı. İlk yarıyı 18 – 8 gibi 10 sayılık farklı skorla kapatan Arhavi Belediye Hentbol takımı ikinci yarıya da adeta fırtına gibi başlayıp maçı koparmasını bildi.

Maçı 34 – 22 kazanan Arhavi Belediyesi G.S.K. Bayan Hentbol Takımı, yoğun taraftar eşliğinde aldığı galibiyetle geçtiğimiz hafta kaybedilen maçın telafisini yaparak kaybolan moralleri yerine getirdi. Spora verdiği önemi her zaman dile getirdiğimiz Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da maçı izleyenler arasındaydı. Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra başkan yardımcısı Namık Köseoğlu, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Erol Tosun da protokolde yer alarak yaşanan heyecanı paylaştılar.

Arhavi Belediyesi G.S.K. Bayan Hentbol Takımımız gelecek hafta yine kendi evinde Samsun ekibi TED Samsun Koleji Bayan Hentbol Takımını konuk edecek.

Haber: Arhavi Belediyesi


Paylas

About The Author

Comments are closed.