Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

GURURUMUZ HAMDİ YILDIRIM ARHAVİ’DE

29 Ocak – 5 Şubat 2011 tarihleri arasında Arhavi’de gerçekleştirilecek olan Yıldızlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası dolayısı ile ilçemize gelen Arhavili eski milli boksörümüz ve halen Bayanlar A Milli Boks Takımı Teknik Direktörlüğünü yapan Hamdi Yıldırım, Arhavi de bazı kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek ön görüşmelerde bulundu. Görüşmelerinin en önemli ayağını oluşturan Arhavi Belediyesine gelen Hamdi Yıldırım Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, başkan yardımcısı Namık Köseoğlu’da hazır bulundu.


Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun, Gençlik Spor Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Kocatepe’nin, Tenis federasyonu genel sekreteri Naci Numanoğlu’nun girişimleriyle ve Türkiye Boks Federasyonu başkanı Eyüp Gözgeç’in de onayı ile Arhavi de yapılması kararlaştırılan Yıldızlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası ile ilgili görüş alışverişinde bulunan teknik direktör Yıldırım, başkan Hekimoğlu’na federasyon başkanı adına, vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Hekimoğlu da ziyaretinden dolayı memnunluk duyduğunu belirterek, “Arhavi de böyle bir organizasyonun gerçekleşecek olması önemli bir durum. Yaklaşık 7 gün boyunca, ilçemize gelecek olan 600’e yakın, birçok il ve ilçe kulüplerinin sporcu ve heyetlerini misafir edeceğiz. Yapılacak sportif organizasyonunun yanında ilçe ekonomisine de büyük katkılar sunacak bir organizasyon olacak. Şampiyonada başta Boks Federasyonu, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü olmak üzere birçok önemli kişi ve kurum katılımcı olarak yer alacak. Şunu eklemeliyim ki Hamdi hoca gibi bağrından birçok boksörünü çıkarmış, yetiştirmiş ve başarıları yakalamış olan Arhavi’ye de böyle bir organizasyonun yakıştığını düşünüyorum.” dedi.


Paylas

About The Author

Leave A Response