Friday 14th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

HENTBOL FEDERASYON BAŞKANI ARHAVİ’DEYDİ

Türkiye Hentbol Federasyonu başkanı Bilal Eyüboğlu Arhavi’yi ziyaret etti. Başkan Eyüboğlu ve beraberindekileri Kaymakam Bülent Bayraktar, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Başkan Yardımcısı Namık Köseoğlu, Arhavi Spor kulübü başkanı Hakkı Aytolan ve yönetim kurulu Arhavi spor’a ait sosyal tesislerde karşıladılar.

Türkiye Hentbol Federasyonu başkanı Bilal Eyüboğlu ziyaretinde, Arhavi’nin son zamanlarda sportif alanda önemli atılımlar içerisinde olduğunu belirterek, özellikle bayan hentbol takımının yakaladığı ivmeyi yakından takip ettiklerini ve ilçeyi temsil eden hentbol takımlarını üst liglerde görmek istediklerini belirtti. Eyüboğlu bu konuda kendilerine ne düşüyorsa her türlü desteği vereceğini söyleyerek, bayanlar hentbol 1.liginde mücadele eden takımı artık süper lig’te görmek istediklerini sözlerine ekledi. Eyüboğlu “Sayın belediye başkanının methini Ankara’dan bile duyuyordum. Hentbolumuza verdiği destek ve katkıları sayesinde ilçede 1. Lig te mücadele eden bayan hentbol takımının yer almasının bir göstergesidir. Arhavi bu potansiyeli içinde barındırmaktadır. Umuyorum ki Arhavi Erkeklerde de iddialı bir hentbol takımını oluşturacaktır. Spora ve sporcuya destek veren herkese kapımız açıktır. Arhavispor kulübünün de bu konuda geçmişte olduğu gibi gelecekte de aynı desteği vereceğine inancım tamdır.” Eyüboğlu Arhavi’den akrabalık bağlarının olduğunu belirterek, Arhavi’nin gönlünde ayrı bir yeri olduğunu sözlerine ekledi.

Hentbol federasyonu başkanı onuruna Arhavispor Kulübü tesislerinde verilen yemeğin ardından belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu başkan Eyüboğlu’na Arhavi hatırası olarak maket serender hediye etti. Kendisi de aynı jestte bulunarak başkan Hekimoğlu’na Hentbol takımına ait milli formayı takdim etti. Arhavispor Kulübü başkanı Hakkı Aytolan’da federasyon başkanına Arhavsipor’un kaşkol’ünü ve kulüp armasını hediye etti. Federasyon başkanı Eyüboğlu Kaymakam Bülent Bayraktara da milli takım formasını hediye etti.


Paylas

About The Author

Comments are closed.