Monday 17th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİ 9. YILINDA..

Bu yıl 9.sunun yapılacağı Grassroots Herkes İçin Futbol (HİF) Şenliği, 1. etabı Arhavi İlçe Stadı’nda oynanan futbol karşılaşması ile başladı. Çocukların sporu sevmeleri ve fair-play duyguları ile bir şenlik atmosferi içinde yapmaları gerektiğini anlatmaya çalışan etkinlik 4. sınıf öğrencilerinin karşılaştığı müsabakayla start aldı. Kız-erkek karışık bir şekilde sahaya çıkan miniklerin ortama yaydığı güzel enerji, etkinliğe katılan konuklara güzel dakikalar yaşattı.

Arhavi Belediyesi’nin destekleriyle organize edilen etkinliğe İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğrenci velileri ve vatandaşlar katıldı.

Grassroots lideri ve Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Kadıoğlu; “Bu yıl şenliği 9. kez düzenliyoruz. Çocuklarımızı ve onları destekleyen veli , okul idareci ve öğretmenleri ile böylesine güzel bir ortamda ve güzel havada görmekten çok mutluyum. Benim için önemli olan şey, 9 yıl önce ilk etkinlikte Grassroots felsefesini henüz anlamaya çalışan arkadaşlarım ve idarecilerin artık bu organizasyonlara sahip çıkmak istemeleri. Bu görüntü, şu ana kadar yaptığımız şeylerin doğru olduğunu gösteriyor.Çok mutluyum.Spor adına bu güzellikleri yaşatmaya devam edeceğim. Bu arada İlçe kaymakamlığı ve belediyenin şenliğe katkısı çok  ve bu nedenle teşekkürlerimi sunmak istiyorum” dedi.

hif9-1-a

hif9-a

hif9-3-a

hif9-4-a

hif9-5-a

hif9-6-a

hif9-7-a

hif9-8-a

hif9-9-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.