Thursday 18th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

KENDİ SAHAMIZDA BİR GALİBİYET DAHA…

Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi bugün oynanan müsabakalar ile devam ediyor. Ligin 10. hafta karşılaşmasında Arhavi Belediyespor voleybol takımımız, Arhavi Spor Salonu’nda Jeopark Kula Belediyespor takımını ağırladı. Karşılaşmayı Artvin Valisi Yılmaz Doruk, ilçe Kaymakamı Hasan Ongu ve Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da takip etti. Temsilcimiz karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.

Arhavi Spor Salonu’nda kalabalık seyirci desteği altında oynanan karşılaşmada Arhavi Belediyespor voleybol takımımız her üç sette de rakibine bariz bir üstünlük kurarak karşılaşmayı kazanmasını bildi. Karşılaşmanın setleri; birinci set; 25-14, ikinci set; 25-13 ve üçüncü set; 25-22 skorlarla Arhavi Belediyespor voleybol takımımızın üstünlüğü ile tamamlandı ve temsilcimiz karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.

Temsilcimiz Arhavi Belediyespor Efeler Ligi’nin 11. haftasında deplasmanda Halkbank voleybol takımı ile karşılaşacak. Müsabaka 15 Aralık Pazar günü Ankara Başkent Spor Salonunda saat 14.00’te başlayacak.


Paylas

About The Author

Comments are closed.