Monday 17th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ÖDÜLLÜ ŞENLİK 8. YILINDA 6. ETABINI DA TAMAMLADI..

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Belediye Başkanlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Arhavispor Kulübü Başkanlığı ile birlikte organize edilen Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği, Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirildi. Bu yıl 8.si yapılan şenliğin 6. etabı, 1. sınıf kız ve erkek öğrencilerine yönelik düzenlendi.

Etkinliğe İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Garnizon Komutanı Nihat Çağlar, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk Gezgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

“Herkes İçin Futbol Şenliği”nin Türkiye Futbol Federasyonu tarafından FairPlay ödülü ile ödüllendirilmesi, Arhavi’de futbol adına yapılan, övgüye değer projelerden biri  olduğu belli olan bir organizasyonla gerçekleştirildi.

Önce tüm katılımcı öğrencilere sertifikaları verildi, fotoğraflar çekildi ve ardından eğlenerek, birbirlerine centilmenlik göstererek, ailesi ve velileri ile mutluluk tabloları çizerek futbol oynamaya başladılar çocuklarımız. Futbolu sevdiler, sevindiler, keyif aldılar.. Adeta bir futbol bayramı yaşadılar şehir stadında..

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Kadıoğlu’nun bu anlamlı çalışmasını devam ettirerek minik öğrencilere sporu ve futbolu sevdirdiği için teşekkürlerini iletti.

Bildiğiniz gibi, Arhavi E. Kurdoğlu Fen Lisesinde görev yapan Beden Eğitimi öğretmeni Fikret Kadıoğlu, 5 Mayıs 2016 tarihinde mavi kart projesiyle Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi 2015 Türkiye Fair Play Ödülleri Jürisi tarafından ‘Sportif Tanıtım Dalı Şeref Diplomasi Ödülü’ne layık görülmüştü.

herkes-icin-futbol_etap-1-a jpg

herkes-icin-futbol_etap-2-a

herkes-icin-futbol_6.etap 3-a

herkes-icin-futbol_etap-5-aJPG

herkes-icin-futbol6.etap-3

herkes-icin-futbol 6etap-7a


Paylas

About The Author

Comments are closed.