Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

TEŞEKKÜRLER CUMHURİYET…MASA TENİSİNDE TÜRKİYE FİNALLERİNE KATILIYORUZ..

Arhavi Cumhuriyet Ortaokulu Masa Tenisi Kız Takımı Erzincan’da yapılan masa tenisi müsabakalarından gurup birincisi olarak Türkiye finallerine katılma hakkı elde etti.
ANALİG faaliyetleri kapsamında düzenlenen Masa Tenisi Türkiye yarı finalleri müsabakaları Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 13 Şubat spor salonunda başladı. Müsabakalarda 15 ilden 12 erkek 11 kız olmak üzere toplam 23 takımda 130 sporcu mücadele etti. 1-3 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılan karşılaşmalarda dereceye giren takımlar arasında Arhavi’de yer alarak  Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Erkeklerde de Çorum, Zonguldak, Düzce, Amasya, Trabzon, Gaziantep,Diyarbakır, Mardin, Iğdır, Bitlis ve Batman illerinden gelen sporcuların mücadele ettiği müsabakalarda yarı finallere kadar çıkan takımımızın yanında  kızlarda da takımımız, Samsun, Sinop, Zonguldak, Amasya, Trabzon, Diyarbakır, Van, Bitlis, Mardin ve Batman illerinden gelen sporcularla mücadele ettiler.

Arhavizyon olarak başta hocamız Mustafa Nuri Çukur olmak üzere tüm sporcu çocuklarımızı kutluyoruz.. Teşekkürler CUMHURİYET…

CUMHURİYETORTAOKULUMASATENİSİ-1-A

CUMHURİYETORTAOKULUMASATENİSİ-2-A

CUMHURİYETORTAOKULUMASATENİSİ-3-A

CUMHURİYETORTAOKULUMASATENİSİ-4-A


Paylas

About The Author

Comments are closed.