Wednesday 19th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

TRABZON TLYD TSM TOPLULUĞUNUN KONSERİNDEKİ ARHAVİ’LİLER..

Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Osman Turan Kültür Merkezinde Özdemir Hafızoğlu yönetiminde gerçekleştirilen konser  yoğun ilgi gördü.

TLYD (Trabzon Lisesi Yardımlaşma Derneği) Türk Sanat Müziği Topluluğunun verdiği konserde, Arhavi Türk Sanat Müzüiği Topluluğu izleyici olarak tam kadro yer aldı. Konserin bir bölümünde sahneye davet edilen Arhavi TSM topluluğu TLYD  korosu ile birlikte şarkılar sundular.

KTÜ Müzik Bölümü öğretmeni olan Özdemir Hafızoğlu izleyenlere ; “Küçük bir kasabada yokluklar içinde bir Türk Sanat Müziği Topluluğunun olması bence çok büyük bir farklılık.Arhavi’lilerin bunu başarmasından çok mutluyum ve  bir Artvin’li olarakta gururluyum. Her zaman bir ayağım Arhavi’de olacak. Hatta Trabzonda’ki ekip arkadaşlarım ile birlikte Arhavi’deki  çalışmalara da gidebiliriz. Sizleri alnınızdan öpüyorum diyerek Arhavili sanat müziği  topluluğu elemanlarını kutladı ve onları Trabzondaki  konserde yanlarında gördüğü için çok mutlu olduğunu” belirtti. Bu konuşma salonda uzun süren alkış aldı.

TSM Trabzon-3

TSM Trabzon-1

TSM Trabzon-2

TSM Trabzon-4


Paylas

About The Author

Comments are closed.