Saturday 18th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

TUNAHAN YILDIZ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTMAYA DEVAM EDİYOR

Vakfıkebir Belediyesi ve Satranç Federasyonu Trabzon İl Temsilciliği iş birliği ile 14 Şubat Vakfıkebir’in Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası düzenlendi.

Turnuvaya Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü oyuncusu olan Tunahan Yıldız da katıldı. Tunahan Yıldız, açık kategoride rakiplerini geride bırakıp 1.lik elde ederek göğsümüzü kabarttı. Turnuvanın ardından Yıldız, göstermiş olduğu üstün başarı ile Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu ziyaret etti. Vakfıkebir Gençlik Merkezi’nde düzenlenen ve 3 kategorinin yer aldığı turnuvada toplamda 103 sporcu katıldı.

Keyifle yapılan müsabakaların ardından dereceye girenler açıklandı. Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü oyuncularından Tunahan Yıldız, Ordu, Giresun, Kahramanmaraş, Afyonkarahisar, Amasya illerinden toplam 40 sporcunun katıldığı açık kategorisinde yarışarak 1.lik elde etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette rakiplerini geride bırakarak ilçeye büyük bir gurur yaşattığını dile getiren Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.


Paylas

About The Author

Comments are closed.